ISAAC ELEMENT GRANITE GREY

30. 11. 2023

Závodní stroj s vrchařskými geny.

Extrémně tuhý a lehký rám se závodní geometrii předurčuje tento stroj k závodnímu použití. Jeho kvality ovšem ocení každý, kdo chce špičkové silniční kolo bez kompromisů.

Rychlost, styl a pohodlí - to je Isaac Boson Mineral White

02. 11. 2023

Díky své jedinečné geometrii, je Boson tím nejlepším vytrvalostním kolem na těch nejnáročnějších tratích.

Rám je vyrobený pomocí vylepšené pokročilé uhlíkové technologie Advanced Carbon Tech Dual 30 s pevností v tahu 30 tun na cm2. Díky tomu je toto kolo lehké a tuhé pro závodní výkon, ale zároveň dokonale tlumí otřesy na nerovnoměrném povrchu vozovky. Bolesti krku a zad jsou minulostí díky geometrii zaměřené na ergonomické držení těla.

Více se dozvíte na stránce modelu.

Představujeme HADRON XPLORE MOJAVE SAND

11. 10. 2023

Na první pohled zaujme čistým a elegantní vzhledem, v sedle si vás získá skvěle vyváženou geometrií.

Jeho prémiový rám je vyráběn technologií ISAT Hydrolite za použití materiálu Alu 7005, což představuje špičku v daném segmentu. Novinkou je také inovované řešení kokpitu se skrytým vedení bowdenů. Standardem je celokarbonová vidlice, pevné osy a průchodnost pro pláště až 45mm.

ISAAC VITRON GALAXY BLUE

07. 09. 2023

Čistý design bez kabelů.

Nová generace silničního kola Isaac Vitron přináší nejen novou, velice atraktivní barvu Galaxy Blue, ale především nový kokpit. Ten umožňuje plnou integraci kabeláže a přitom lze měnit délku představce bez jejího rozpojení či snadnou instalaci řídítek třetích stran.

Isaac BOSON se představuje v nových barvách - SATIN BLUE GOLD

19. 04. 2023

Tato limitovaná kombinace modré a zlaté barvy vytváří unikátní vzhled, který bude zaručeně upoutávat pozornost!

Pokud Vás nový Boson zaujal, můžete si přes náš konfigurátor zvolit osazení a nebo vybírat z našich skladových kol. V nabídce i nadále zůstává také barva ONYX BLACK.

Element v nové barvě

18. 11. 2022

Isaac Element bude nově dodáván v novém, výraznějším barevném provedení Crystal Chrome Black.

K výběru kol Isaac můžete i nadále použít náš ISAAC CONFIGURATOR. Nebo vybírat z našich již sestavených skladových kol. Více fotek nového Elementa naleznete na našem FB a IG.

Isaac Torus v testu Vela

01. 09. 2022

Gravel nebo silnička?

I tak by se dal nazvat test tohoto velice univerzálního stroje, který nezklame v terénu ani na silnici. Celý test si můžete prohlédnout zde.

Test Elementa v 53x11

01. 09. 2022

Tentokrát jsme nechali pořádně prověřit vlajkovou loď značky Isaac.

Testu se ujal zkušený tester a redaktor Eda Pinkava. Elementa jsme k testu připravily na sadě Ultegra Di2, kterou doplnila kola FFWD RYOT, sedlo SELLE SAN MARCO CARBON FX a ramínko přehazovačky KOGEL. Celý test si můžete přečíst zde.

Vitron LAVA RED

11. 04. 2022

Vstupní model do světa karbonových kol Isaac Vitron nabízíme nyní i této nové atraktivní barvě.

Tato barevná varianta byla představena již na For Bikes, kde sklidila mnoho kladných reakcí. Pokud Vás Vitron také oslovil, neváhejte nás kontaktovat. Nasměrujeme Vás k nejbližšímu prodejci, případně pro Vás kolo přímo objednáme u výrobce.

Isaac Element

15. 02. 2022

Aerodynamické vrchařské kolo nebo lehký aerobike? Říkejte mu jak chcete!

Element je pro ty, co vyžadují to nejlepší bez kompromisů. Rám, vážící pouhých 750g, ve vel.L, doplňuje aerococpit a karbonová sedlovka. Špičkové závodní kolo, které exceluje na každé trati- přesně to je tento top model. A co na Elementa říká Tom Boonen? Podívejte se sami: Tom Boonen test. Více technických informací se dozvíte na stránce modelu.

Zajímavosti a novinky

celý archiv

ISAAC ELEMENT GRANITE GREY

30. 11. 2023 – Závodní stroj s vrchařskými geny.

číst dále

Rychlost, styl a pohodlí - to je Isaac Boson Mineral White

02. 11. 2023 – Díky své jedinečné geometrii, je Boson tím nejlepším vytrvalostním kolem na těch nejnáročnějších tratích.

číst dále

Představujeme HADRON XPLORE MOJAVE SAND

11. 10. 2023 – Na první pohled zaujme čistým a elegantní vzhledem, v sedle si vás získá skvěle vyváženou geometrií.

číst dále