Torus 2021 je tady!

30. 01. 2021

V lednu 2021 byl na trh uveden zcela nový Isaac Torus Emerald Green. Jedná se o zcela nový model s odlišným zaměřením oproti loňskému modelu.

Nový Torus Xplore sází na univerzální použití, moderní tvary, krásný design a v neposlední řadě také na širokou možnost konfigurací díky standardním rozhraním. Nově nabízí úchyty na 3 flašky, standardní 27,2 mm sedlovku a také větší průchodnost až 45C.

Více se dozvíte na stránce modelu.

Nový gravel bike Isaac Hadron Xplore!

11. 09. 2019

Vysoce kvalitní hliníkový rám s fullcrabon vidlicí je základem nového moderního gravel biku od Isaacu.

Čistým osazením, jízdním projevem a kvalitními dobře obutými koly je velmi zajímavou nabídkou ve srovnání s konkurencí. Cena začíná na 56 990 Kč za kolo na sadě SRAM Rival nebo Shimano R7000 či gravel řadě RX600, vše s koly DT Swiss C1800. Podrobnější specifikace a konfigurátor pro Vás připravujeme na našich stránkách! Do té doby Vám rádi naceníme kolo na míru, neboť je možné jej již objednávat!

Test Protona v 53x11

15. 08. 2019

V rámci testu a srovnání různých přístupů k silničním elektrokolům se Proton objevil v testu 53x11.

Někdo elektrokola zatracuje, jiný vychvaluje, ale faktem je, že jsou zde s námi. Isaac vytvořil silniční elektrokolo sportovního střihu, které je postavené na německém systému pohonu Fazua. Ten umožňuje ke kolu přistupovat jako ke každému jinému silničnímu kolu – máte možnost volit si sadu, zapletená kola atd. V testu bylo kolo ve zcela základní konfiguraci, ale ani tak si nevedlo vůbec špatně! Celý text testu si můžete prohlédnout zde.

Meson Disc v testu 53x11

11. 07. 2019

Zcela nový aero model Isaac Meson Disc podstoupil test v redakci 53x11. Na zoubek se mu podíval specialista na tato kola - Eda Pinkava.

Nový Meson Disc je kompletně nově vyvinutý, ale určením a jménem navazuje na tradiční model Isaac Meson, který byl nejprodávanějším Isaacem vůbec. Do testu jsme jej dodali v nejoptimálnější konfiguraci, tedy na sadě Ultegra Di2 a obutý na karbonových 60 mm vysokých kolech FFWD. Podrobný test si můžete stáhnout ve formátu PDF zde.

Torus Xplore Disc v testu

29. 04. 2019

Dlouho očekávanou novinkou v portfoliu ISAACu je gravel/CX bike Torus Xplore. Pojďte si přečíst, co o něm napsali v testu magazínu BikeGuru.

Magazín Bike Guru je jakýmsi pokračovatelem dříve vydávaného Bike Peloton a nového Toruse dostali k testu jako jedni s prvních. Nový Torus zaujal nejen redakci Bike Guru také na veletrhu For Bikes. Celý test v PDF naleznete zde.

Meson Disc na trhu

07. 04. 2019

Nový Meson Disc je konečně k dispozici. Na veletrhu ForBikes sklidil zasloužené obdivné pohledy.

Na veletrhu ForBikes 2019 v Praze jsme návštěvníkům ukázali nového Mesona obutého na plášťových diskových kolech FFWD F6D. Pohon zajišťovala elektronická sada Ultegra R8000 Di2. Cena takto vybaveného modelu se pohybuje kolem 140 tisíc korun. A jaká bude ideální konfigurace pro Vás? Zkuste si to na stránce modelu!

CX/Gravel Torus Xplore

26. 02. 2019

Zcela novým modelem TORUS Xplore zamířil Isaac do světa cyklokrosu a gravel ježdění. Univerzální karbonový rám Torusu snese závodní zatížení i víkendové dobrodružství.

Nový Torus je postaven na velmi zdařilém základu – celokarbonovém rámu s pevnými osami, velkou průchodností a skvělými jízdními vlastnostmi. Ani váha 1170 gramů ve velikosti 55 cm není limitujícím faktorem pro závodní použití na CX tratích. Dodáván bude na sadách SRAM 1x11 Rival a Force. K dispozici však bude i samotný rámový set, takže fantazii se meze nekladou. Výchozí osazení bude koly DT Swiss C1800 lze doplnit nabídkou FFWD, podobně jako zvolit místo výchozích plášťů galuskové provedení.

Nový Meson Disc je tady!

26. 02. 2019

Evoluce velmi oblíbeného aero modelu Meson přichází na trh. Nový Meson dostal kotoučové brzdy a plně integrovaný Isaac Pure Cockpit System vyvinutý společností ControlTech.

Jak již prokázaly nejedny testy v tunelu, moderní aerokolo dokáže být s kotouči rychlejší, než ráfková klasika. To všechno také nahrává intergovaným řešení řidítek, představce a krku vidlice. Nový Meson je vytvořen z tuhého a houževnatého materiálu a poskytuje výjimečnou aerodynamiku právě s využitím maximální intergace – v okolí řidítek nenaleznete jediný bowden! Zůstávají také široké možnosti přizpůsobení každému zákazníkovi na míru. K dispozici jsou sady všech tří výrobců, různé výšky i obutí kol a další detaily.

První e-bike od Isaacu!

20. 12. 2018

Na trh přichází dlouho očekávaná elektro silnička Proton Hybrid Disc. Nabídne sportovní charakter a německý systém pohonu Fazua.

Proton Hybrid Disc je postaven na celokarbonovém rámu o váze pouhých 1290 gramů ve velikosti 56 cm a pohonném systému od německého výrobce Fazua. Díky tomu začíná na váze kolem 13 kg a díky plně integrované baterii do rámu může být kolo vybaveno standardními sadami i zapletenými koly a komponenty, s váhou se tedy ještě dají dělat divy! Není výrazně ovlivněno těžiště kola a tudíž je zachován skutečně sportovní charakter. Dostupnost v ČR bude od února 2019.

Nový ISAAC Vitron Disc

24. 10. 2018

Model Vitron se dočkal svého discového bratříčka. A to hned ve dvou edicích!

Nový Vitron Disc bude k dispozici na trhu od listopadu 2018 a navazuje na model Vitron. Standardní provedení bude červeno-bílo-černé, ale po novém roce se do prodeje se dostane také několik kousků limitované edice Vitron Disc Limited RED (na obrázku), která má krásnou červenou barvu.

Kola budou k dispozici na různých sadách i zapletených kolech – v brzké době pro Vás zařadíme tento model i do našeho konfigurátoru!

Zajímavosti a novinky

celý archiv

Torus 2021 je tady!

30. 01. 2021 – V lednu 2021 byl na trh uveden zcela nový Isaac Torus Emerald Green. Jedná se o zcela nový model s odlišným zaměřením oproti loňskému modelu.

číst dále

Nový gravel bike Isaac Hadron Xplore!

11. 09. 2019 – Vysoce kvalitní hliníkový rám s fullcrabon vidlicí je základem nového moderního gravel biku od Isaacu.

číst dále

Test Protona v 53x11

15. 08. 2019 – V rámci testu a srovnání různých přístupů k silničním elektrokolům se Proton objevil v testu 53x11.

číst dále