Element v nové barvě

18. 11. 2022

Isaac Element bude nově dodáván v novém, výraznějším barevném provedení Crystal Chrome Black.

K výběru kol Isaac můžete i nadále použít náš ISAAC CONFIGURATOR. Nebo vybírat z našich již sestavených skladových kol. Více fotek nového Elementa naleznete na našem FB a IG.

Isaac Torus v testu Vela

01. 09. 2022

Gravel nebo silnička?

I tak by se dal nazvat test tohoto velice univerzálního stroje, který nezklame v terénu ani na silnici. Celý test si můžete prohlédnout zde.

Test Elementa v 53x11

01. 09. 2022

Tentokrát jsme nechali pořádně prověřit vlajkovou loď značky Isaac.

Testu se ujal zkušený tester a redaktor Eda Pinkava. Elementa jsme k testu připravily na sadě Ultegra Di2, kterou doplnila kola FFWD RYOT, sedlo SELLE SAN MARCO CARBON FX a ramínko přehazovačky KOGEL. Celý test si můžete přečíst zde.

Vitron LAVA RED

11. 04. 2022

Vstupní model do světa karbonových kol Isaac Vitron nabízíme nyní i této nové atraktivní barvě.

Tato barevná varianta byla představena již na For Bikes, kde sklidila mnoho kladných reakcí. Pokud Vás Vitron také oslovil, neváhejte nás kontaktovat. Nasměrujeme Vás k nejbližšímu prodejci, případně pro Vás kolo přímo objednáme u výrobce.

Isaac Element

15. 02. 2022

Aerodynamické vrchařské kolo nebo lehký aerobike? Říkejte mu jak chcete!

Element je pro ty, co vyžadují to nejlepší bez kompromisů. Rám, vážící pouhých 750g, ve vel.L, doplňuje aerococpit a karbonová sedlovka. Špičkové závodní kolo, které exceluje na každé trati- přesně to je tento top model. A co na Elementa říká Tom Boonen? Podívejte se sami: Tom Boonen test. Více technických informací se dozvíte na stránce modelu.

Dlouho očekávaný Boson je v prodeji!

14. 02. 2022

Nový Isaac Boson svou výbavou a vlastnostmi atakuje i top modely jiných značek!

Zcela nový model jde s dobou ve všech ohledech. Lehký a tuhý rám, s trojúhelníkovou zadní stavbou, Vám nabídne dostatek pohodlí a výkonu i pro závodní použití. Jezdce hledající výbornou aerodynamiku, zcela jistě potěší karbonový aero cockpit. Pozadu nezůstává ani karbonová sedlovka o průřezu tvaru písmena D. Třešničkou na dortu je potom plně integrovaná kabeláž.

Více se dozvíte na stránce modelu.

Nový Vitron

12. 02. 2022

Isaac Vitron zaujme na první pohled svým čistým a elegantním vzhledem.

Jeho lehký a tuhý celokarbonový rám, se semi-integrovaným vedením bowdenů, osloví zejména vytrvalce a jezdce hledající pohodlí. Díky pohodlné endurace geometrii si nyní můžete užívat dlouhé hodiny v sedle, nebo si jen vyrazit s přáteli do své oblíbené kavárny. Vybírat můžete z barevných provedení Borealis Green nebo Onyx Black.

Více se dozvíte na stránce modelu.

Torus 2021 je tady!

30. 01. 2021

V lednu 2021 byl na trh uveden zcela nový Isaac Torus Emerald Green. Jedná se o zcela nový model s odlišným zaměřením oproti loňskému modelu.

Nový Torus Xplore sází na univerzální použití, moderní tvary, krásný design a v neposlední řadě také na širokou možnost konfigurací díky standardním rozhraním. Nově nabízí úchyty na 3 flašky, standardní 27,2 mm sedlovku a také větší průchodnost až 45C.

Více se dozvíte na stránce modelu.

Nový gravel bike Isaac Hadron Xplore!

11. 09. 2019

Vysoce kvalitní hliníkový rám s fullcrabon vidlicí je základem nového moderního gravel biku od Isaacu.

Čistým osazením, jízdním projevem a kvalitními dobře obutými koly je velmi zajímavou nabídkou ve srovnání s konkurencí. Cena začíná na 56 990 Kč za kolo na sadě SRAM Rival nebo Shimano R7000 či gravel řadě RX600, vše s koly DT Swiss C1800. Podrobnější specifikace a konfigurátor pro Vás připravujeme na našich stránkách! Do té doby Vám rádi naceníme kolo na míru, neboť je možné jej již objednávat!

Test Protona v 53x11

15. 08. 2019

V rámci testu a srovnání různých přístupů k silničním elektrokolům se Proton objevil v testu 53x11.

Někdo elektrokola zatracuje, jiný vychvaluje, ale faktem je, že jsou zde s námi. Isaac vytvořil silniční elektrokolo sportovního střihu, které je postavené na německém systému pohonu Fazua. Ten umožňuje ke kolu přistupovat jako ke každému jinému silničnímu kolu – máte možnost volit si sadu, zapletená kola atd. V testu bylo kolo ve zcela základní konfiguraci, ale ani tak si nevedlo vůbec špatně! Celý text testu si můžete prohlédnout zde.

Zajímavosti a novinky

celý archiv

Element v nové barvě

18. 11. 2022 – Isaac Element bude nově dodáván v novém, výraznějším barevném provedení Crystal Chrome Black.

číst dále

Isaac Torus v testu Vela

01. 09. 2022 – Gravel nebo silnička?

číst dále

Test Elementa v 53x11

01. 09. 2022 – Tentokrát jsme nechali pořádně prověřit vlajkovou loď značky Isaac.

číst dále